Klimatyzacja w salonie masażu. Prosty sposób na poprawę komfortu pracy

Każdy salon czy gabinet masażu jest miejscem w którym przyjmujemy ludzi. Jedni przychodzą po to, aby doznać chwili relaksu po intensywnym dniu czy tygodniu pracy. Inni natomiast zmagają się z różnymi problemami zdrowotnymi i właśnie masaż jest w tym przypadku czynnością mającą na celu rehabilitację zdrowotną takich osób.

Nieważne jednak czy klienci przychodzą dla relaksu czy z powodów zdrowotnych, ważne aby miejsce to było dla nich przyjazne, które chętnie odwiedzają i do którego będą chcieli wrócić w przyszłości. Jedną z metod, które pomogą osiągnąć taki stan jest odpowiednia aranżacja wnętrza salonu masażu. Miły zapach, relaksująca muzyka oraz ciepłe kolory to bardzo ważne elementy wystroju i nastroju, które w oczach klienta budują bardzo dobry obraz takiego gabinetu.

Jeżeli chodzi o aranżację wnętrza takiego salonu, to przeważnie wykorzystywane są ciepłe kolory będące w kontraście do zimnych barw wykorzystywanych w placówkach ochrony zdrowia. Dlatego stosowanie ciepłych kolorów powoduje, że wizerunek takiego miejsca w oczach klienta jest bardzo pozytywny.

Aranżacja salonu za pomocą tylko kolorów ścian i mebli to jednak nie wszystko. Warto tutaj też pomyśleć o innych udogodnieniach, które wpłyną pozytywnie na komfort przebywania w takim miejscu. Toaleta czy przebieralnia lub wydzielone miejsce na przygotowanie się do takiego zabiegu są już standardem obowiązującym we wszystkich salonach masażu.

Salon masażu musi mieć także sprawnie działający system wentylacji. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest klimatyzacja, która nie tylko chłodzi ale również może podgrzewać powietrze, utrzymywać odpowiednią temperaturę, ja także je jonizować, filtrować i nawilżać. Klimatyzacja na stale zamontowana na ścianie jest wydatkiem dość dużym i jest stosowania w dużych gabinetach masażu. Natomiast dobrym rozwiązaniem jest także wykorzystywanie klimatyzacji przenośnej. Takie urządzenia są o wiele tańsze i pozwalają schłodzić niewielkie pomieszczenia.

Wówczas komfort przebywania w takim gabinecie jest zdecydowanie większy. Pacjenci czy osoby korzystające z masażu relaksacyjnego stają się coraz bardziej wygodni i wybierają miejsca, które ponad przeciętnie zaspokoją ich potrzeby.

Dlatego jeżeli już wiesz, że chcesz aby w Twoim salonie, czy gabinecie masażu była zainstalowana klimatyzacja warszawa dostarcza odpowiednich fachowców zajmujących się poprawnym montażem oraz dozorem i serwisem klimatyzacji. Instalacja takiego systemu przez firmę z odpowiednimi uprawnieniami sprawia, że nie będzie problemów z naprawą pogwarancyjną.

 

 

Be the first to comment on "Klimatyzacja w salonie masażu. Prosty sposób na poprawę komfortu pracy"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*