Warszawskie Bródno. Miejsce warte uwagi

Jedną z mniej popularnych, ale znanych osiedli Warszaw jest Bródno. Położone po prawej stronie Wisły, graniczące z granicami miasta, jest miejscem wartym uwagi. jeśli szukamy mieszkania w Warszawie i analizujemy różne opcje, warto rozważyć również, czy warszawskie Bródno nie jest dobrym wyborem.

Daleko od centrum miasta

Wielu powtarza, że dużym minusem tego miejsca jest odległość od centrum miasta. Owszem, dojazd do centrum miasta jest czasochłonny, jednak może to być nie tylko wadą, ale i zaletą. Na Bródnie jest po prostu spokojnie. Nie ma gwaru charakterystycznego dla centrum Warszawy, czy takich dzielnic jak Żoliborz, czy Mokotów. Jest o wiele ciszej, dużo bezpieczniej. To ważne. Co istotne, spokój, nie oznacza, że nie ma w okolicach miejsc, niezbędnych do życia – sklepy, szkoły, szpitale – wszystko znajdziemy na miejscu, nie musimy więc szukać takich miejsc w innych dzielnicach warszawy.

Tanio

Nie jest tajemnicą, że różne dzielnice stolicy wiążą się z różnymi cenami. Droższe życie charakterystyczne jest choćby dla centrum Stolicy. Takie dzielnice jak leżąca blisko Bródna Praga, Gocław i oczywiście samo Bródno, to miejsca, w których życie jest nieco tańsze – począwszy od podstawowych wydatków w rodzaju codziennych zakupów, po zakup mieszkań. Jeśli chodzi o nieruchomości, mieszkania Bródno nowe są tańsze od mieszkań w centrum,, czy innych dzielnicach miasta, zakup nowego mieszkania w tym miejscu jest więc znacznie mniejszym wydatkiem, niż zakup nowego mieszkania w dzielnicach bardziej prestiżowych.

Warto zamieszkać na Bródnie

Jeśli szukamy mieszkania w Warszawie rozważmy zamieszkanie na Bródnie. To miejsce jest warte zainteresowania, mieszkanie tam zaś, to dobry wybór

Be the first to comment on "Warszawskie Bródno. Miejsce warte uwagi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*